Solárium

Načerpejte energii, krásu i zdraví

Solária ve Studiu AURA

Ženy, dívky, ale i muži touží po krásné a zdravě vypadající pleti, chtějí vypadat mladistvě, svěže a reprezentativně. Solárium ale pečuje nejen o vaši krásu. Naše dlouhodobé zkušenosti a spolupráce s kožními lékaři potvrzují skutečnost, že je solárium vhodnou součástí léčby třeba akné, lupénky a ekzému.

HORIZONTÁLNÍ SOLÁRIUM TURBO ERGOLINE 880

studioaura-fotogalerie-solarium-1W8A4095
Excelentní solárium osazené 52 trubicemi s vysokým výkonem a unikátní novou technologií pro ještě hlubší a dlouhotrvající opálení. Disponuje 4 vysokotlakými výbojkami pro obličej a dekolt. Solárium je plně klimatizované s mnoha dalšími funkcemi, jako jsou například Voice Guide, Aquafresh či Aroma.

VERTIKÁLNÍ SOLÁRIUM TURBO LUXURA V8

studioaura-fotogalerie-solarium-vertikalni
Patří do nové generace špičkových solárií osazených 50 trubicemi. Je vybaveno inteligentním systémem opalování ve 3 fázích, který automaticky vyhodnocuje sílu a rozložení dávky UVB a UVA záření. Dotykový displej pak usnadňuje navigaci v množství funkcí, jako jsou například volba zvukových kanálů, ventilace či Aquacool. Barevné podsvícení vnějšího pláště solária vám navíc umocní zážitek z opalování.

Ceník solária

Ceník

Cena služby se odvíjí dle stanoveného ceníku, konečná cena poskytované terapie se však může lišit z důvodu individuálních specifik konkrétní terapie, náročnosti řešení a celkové doby služby. Veškeré informace o dané proceduře a aktuální ceny vám rádi sdělíme osobně na recepci Studia AURA.

TIP: Poskytujeme zvýhodněné permanentky na všechny procedury a služby.

Objednejte se

Objednejte se do Studia AURA ve Frenštátě p. R.
Rádi vám poradíme s výběrem vhodné procedury na základě vašich individuálních potřeb a diagnóz.

VČASNÉ ZRUŠENÍ OBJEDNANÉ PROCEDURY.
Objednaný termín procedury vám nevyhovuje? Zrušte jej včas. Omluvy přijímáme nejpozději 3 h před začátkem. V opačném případě bude požadována plná úhrada procedury.