O nás

O Studiu AURA

Studio AURA je špičkové rehabilitační centrum ve Frenštátě pod Radhoštěm. Díky vstřícnému přístupu k lidem, sledování aktuálních trendů, neustálým inovacím nabízených technologií v oblasti rehabilitace i relaxačních a masážních technik udáváme trend v oboru nejen v Moravskoslezském kraji.

Studio AURA pomáhá na poli rehabilitace a relaxace ve Frenštátě pod Radhoštěm již od roku 2002. Díky zkušenostem, pravidelným školením a kvalitní práci celého týmu získalo v roce 2005 statut nestátního zdravotního zařízení.

Odborný zdravotnický personál

Odborný zdravotnický personál se řadí mezi erudované specialisty. Každý člen týmu se pravidelně školí na odborných seminářích a pečlivě sleduje nejmodernější trendy v rehabilitaci a metodách léčby v rámci své osobní specializace.

Klid, pohoda, relax a péče o zdraví

Rehabilitační centrum Studio AURA je místem, které nabízí klid, pohodu a úlevu tělu i duši.

Navracíme a posilujeme vitalitu a chuť do života díky širokému spektru rehabilitačních a relaxačních programů.

Příjemné prostředí a špičkové vybavení

Vybudovali jsme díky komplexní rekonstrukci objektu a interiérů ve Studiu AURA příjemný prostor ve skandinávském stylu, ve kterém se budete cítit velice příjemně.  Místnosti jsou odhlučněny, aby vás během vašich procedur nic nerušilo.  Variabilní osvětlení umožňuje navodit atmosféru, ve které se lépe relaxuje a které navozuje skutečnou pohodu.

Nové prostory Studia AURA zdobí dřevěné obložení prolínající se s moderní italskou stěrkou, která prostoru dodává na výjimečnosti. Procedurami vás bude po celou dobu provázet příjemná relaxační hudba a díky stropnímu ventilátoru se u nás budete cítit skvěle i v parném létě.

Prostory Studia AURA jsou vybudovány s bezbariérovým přístupem. Nové vybavení je navrženo s láskou a připraveno pro váš maximální komfort. K němu přispívají i nová výškově nastavitelná lehátka české firmy Resi, která je ve svém oboru jedničkou na trhu. Díky této investici se můžeme postarat i o imobilní klienty, kteří vyžadují speciální polohování.

Fotogalerie

Kontaktujte nás

Objednejte se do Studia AURA ve Frenštátě p. R. na tel. čísle +420 732 608 989 nebo napište na e-mail recepce@studioaura.cz. Vedení společnosti můžete kontaktovat na info@studioaura.cz.

Rádi s vámi budeme konzultovat možnosti a kombinace léčebných, rehabilitačních a masážních technik, abychom vám pomohli k naplnění očekávaných výsledků.

Oblíbené služby

Užijte si masáže pro relax a zdraví

Obnovíme a posílíme váš pohybový aparát

Vyzkoušejte moderní způsoby tvarování postavy

Efektivní opalování po celý rok